Foliopaki z nadrukiem – profesjonalne wykorzystania

Czynnikiem przesądzającym o dobrym poziomie bezpieczeństwa foliopaków BezpiecznaTORBA jest struktura wykonana z wytrzymałej, zbrojonej folii i rodzaj wykorzystanej tasiemki klejącej.

Taśma low security wykorzystuje warstwę kleju permanentnego, takiego samego jak w foliopakach kurierskich z nadrukiem, zdradzającego próby wtargnięcia mechanicznego. Koperta kurierska opatrzona nadrukiem middle security jest zaopatrzona w taśmę plombującą stwierdzającą objawy ingerencji przy typowych metodach włamań. Taśma celulozowa „mocno zabezpieczona” jest jednocześnie wyekwipowana w indykatory cieplne i wilgotnościowe. Taki wariant taśmy klejącej wyróżnia się najwyższym stopniem zabezpieczenia, co zostało potwierdzone akceptacją Instytutu Mechaniki Precyzyjnej check that. Taśma demaskuje próby dostania się do zawartości koperty przy zastosowaniu wszystkich obecnie znanych form manipulacji (mechanicznej, przy działaniu ujemną oraz wysoką temperaturą, a także metodzie wilgotnościowej).

Wyjątkową odmianą foliopaków SecureBAG są koperty nienaruszalne dedykowane do przewozu banknotów w walizkach farbujących. Są to artykuły przeznaczane do transportowania banknotów, ich protekcja polega na tym, iż w momencie grabieży aktywowany jest układ barwiący, który przenika do wnętrza koperty oraz trwale barwi przynajmniej 10% dowolnego banknotu.

Jednym spośród wariantów foliopaków bezpiecznych są woreczki na bilon. Ponieważ muszą wytrzymać znaczne obciążenie i być niewrażliwe na rozcięcie przez nierówne krawędzie drobniaków, projektowane są ze specjalnej – mocnej oraz wytrzymałej – wzmacnianej płachty LDPE. W wypadku worków, które to muszą utrzymać paręnaście kilogramów monet, stosuje się dosyć szeroką tasiemkę opatrzoną rączką. Do przyrządzania zasiłków kasowych stosuje się nieduże woreczki strunowe.

Koperty SecureBAG znalazły już powszechne zastosowanie w przechowywaniu próbek pros, żywności, kukurydzy, rzepaku, węgla oraz pozostałych produktów ziarnistych. Coraz szersze zastosowanie kopert bezpiecznych spowodowało, że są w sprzedaży we wszystkich znanych wymiarach, dzięki temu bynajmniej nie ma problemu z dobraniem pożądanego formatu koperty kurierskiej do chronionych aplikacji.

Dowiedz się więcej: koperty kurierskie

Tags from the story
,